Skip Navigation LinksAna Sayfa > İletişim > Hakkımızda
HAKKIMIZDA

Softwaremen Hakkında

Softwaremen, 2002 yılından beridir Gigabyte Ltd çatısı altında faaliyet gösteren yazılım departmanının 2009 yılında oluşturmuş olduğu ürün markasıdır.

 

Yazılım departmanı olarak, kurulduğu yıldan itibaren bir çok yazılım projesi ve çözümüne imza atmıştır. Türkiye İşbankasının Kıbrıs şubelerinde ve Anadolu Sigorta da kullanılmakta olan Personel takip yazılımı; Eczanelerde kullanılmakta olan PDA perakende satış çözümü; toptan dağıtım yapan dağıtıcılarda kullanılan PDA Sıcak satış çözümü; MarcoPolo FiyatGör yazılımı (PriceChecker); Marketlerde kullanılan Fiyat Listesi (PriceList) çözümü; Farklı farklı sektörlerde kullanılmakta olan Stok, Finans, muhasebe otomasyon ve barkod yazılımları; Eczacılar birliği, Sigortalar Birliği, Ticaret Odası gibi kurumların web uygulama çözümleri, firma ve kurumlara yapılmış birçok web sitelesi bunlara örnek olarak sıralanabilir.

 

Hızla değişen teknoloji, insan ihtiyaçları, sektörlerdeki çözüm beklentileri, bizleri Softwaremen markasını oluşturmaya ve daha önce müşteri isteklerine göre çevik yazılım teknolojilerini kullanarak geliştirdiğimiz yazılım çözümlerini paket ürünler haline getirmeye teşvik etmiştir.  Bu sayede, çok daha fazla insan uygulamalarımızı  kendi kendine kurabilecek, kullanımını öğrenebileceklerdir. Ayrıca oluşturduğumuz online destek sistemi ile, ihtiyaç duyduğu her an yardıma ulaşabilecek, sorunlarını daha hızlı çözebileceklerdir.

 

SoftwareMen, verdiği tüm hizmetlerdeki profesyonel bakış açısı ışığında müşterilerine güvenilir, yenilikçi ve "gerçekten ihtiyaçları olan" çözümleri geliştirmektedir. Firma bünyesinde başarıyla tamamlanan projeler ile sektördeki grafiğini her geçen gün daha da yükseklere taşımaktadır.

 

Kalite Politikamız

Oluşturduğu kalite yönetim sistemine uymayı ve sürekli geliştirmeyi, Ürün ve hizmetlerini müşteri ihtiyaç ve beklentilerine göre geliştirmeyi, Yazılım ürünleri ve hizmetlerinde sürekli iyileştirmeyi, kalitesinden ödün vermeksizin maliyetleri düşürerek müşteri kârlılığını ve mutluluğunu sağlamayı ve bunları tüm çalışanlarının katılım ve emeği ile gerçekleştirmeyi kalite politikası olarak benimsemiştir.

 

Misyonumuz

Kalite bilinci ile kurumsal ve bireysel müşterilerimizin gelişim ve değişim süreçleriyle ilgili ihtiyaçlarını tespit ederek, bilgi birikimi paylaşımı ve bu paylaşımı uygulamalara dönüştürerek kalıcı müşteri memnuniyetleri sağlamak.

 

Vizyonumuz

Eğitim, gelişim ve farklılaşma süreçlerinde, sektörde güvenilirliği sürekli kılan, uluslararası standartlarda ve kalitede tanınmış öncü bir firma olmak.

Sürekli eğitim, değerlendirme ve iyileştirme yöntemleriyle devamlı gelişmeyi, yenilemeyi sağlayan bir yönetim ve işletim sistemi olmak.

Bilişim sektöründe, en ileri teknolojiyi kullanarak yurt içinde ve yurt dışında katma değerli çözümler sunan, değişimi yönlendiren, kullanıcı ve çalışan memnuniyetini en üst düzeyde tutan, yerli ve yabancı iş ortaklarının birinci derecede tercih ettiği, uluslararası standartlarda markalaşmak.